*

AnasayfashMaRıq-KaPıGaleriKayıt OlGiriş yap

Paylaş | 

LaneTİmİ ÇÖZzz !

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
seRy-qaTiL.!

Lakap : uqaLa x) x)

MesajKonu: LaneTİmİ ÇÖZzz !   Paz 19 Ekim 2008 - 11:46

OKUL GECESİ..
Daha 13 yaşındaydım 7. sınıfa gidiyordum yanımda kankam oturuyordu kanka öyle bir kanka deyil melekti resmen.. adı cihan*dı, canımı verecek kadar cok sevdim meğer oda beni seviyormus ama hiç sevgisini belli etmiyordu ben orta okulda hiç kız arkadaş edinmedm hep cihanla gezerdik.. artık bu icimdeki sevgi sınırını aşmıştı ona sevgimi itiraf edecektim kız başımla ! cesaret edemiyordum utanıyordum kızarıyordum ona karşı duygularımı nasıl anlatacağımı bilmiyordum bir yandan melek bir yandan seytan dürdütordu.. ayça diye bir kız cihan*a teklif etmişti cihan bu teklifi 3 gün düşünmüştü hepp bana sorardı kabul ediyimmi diye ben sesimi cıkaramazdm bisey diyemezdm ona cıkma diyemedim! senin düşüncen dedim ve cihan kabul etti bu ilişki sadece 2 hafta sürdü ! cihan sanki bana trip yapıyordu hepp onunla oturuyorlardı derste felan sinir oluyordum okulun son günleriydi.. cihan bana söz vermişti okul gecesinde seninle dans edeceğim demişti bu sözünü tutmayacak gibiydi..cihan benden ayağını kesmişti.. bende umudumu kestm ama hala seviyordum hepp içimde yaşatcam seni dedim onun gözlerinin içine bakarak..okul gecesine 2 gün kalmıstı.. o 2 gün bana zehir zıkkım olacak gibi bi his vardı içimde ama yanılmısım.. ayça ile cihan ayrılmıs haberm yoktu.. en güzel carsamba günlerinden biriydi o gün kendii cok neşeli hissediyordum sanki cihanı unutmuş gibiydim.. ama unutmamısım oda beni.. okul cıkısında benimle eve gitmek istediğni söylemisti dünyalar benim olmustu neşeli olmamın sebebi sanmıştım beğersem deyilmiş ! konuşarak gidiyorduk ders hakkında ama hepp konuştuğunda gözlerimin içine bakardı sanki öpecek gibiydi.. o gülüşü o bakışı cok hoşuma gitmişti ama evine gitmişti.. ailem mersindeki evimize gitmişlerdi evde sadece kuzenimle ben kalıyordum! dışarda hava cok kötüydü yağmur yağıyordu aşk yağmuruymuş meğersem.. evde tv izliyorduk kuzenimle bir yandan da cihanla msjlaşıyorduk bir bire aradı acsammı diye düşündüm ve actm sesi cok kötüydü sanki ağlıyor gibiydi istasyona gel hemen ok kötüyüm dedi ve kapattı koşa koşa istasyona gittim.. bir yandan da yağmur yağıyor şimşekler aşkımız için cakıyordu.. cihanın yanına gittim ne oldu dedim sonra bana sarıldı ve ağladı ne olduğunu daha anlayamamıştım.. sonra elimi tuttu ve haykırdı büşracan seni seviyorum diye.. gözlerm dolmuştu ağladım oda ağlıyordu birbirimize sarıldık ve kulağıma fısıldayarak seni seviyorum dedi bende seviyorum dedim ! sonra gözlerim içine baktı ve bana usul usul yaklaştı dudağımı öptü utanmıştım ! utandığımı fark etmişti ndn kızardn dedi ben sesimi cıkaramadm onun gözlerinden gözlerimi alamıyordum ve bende onu öptüm..o geceyi unutamıyordum.. o gecemizi istasyonda bir bank*a oturmuş birbirimize sarılmıştk ve uyumuştuk o gün okul gecesiydi ve evimize gittik kıyafetlerimizi giyinmiştik ! ben kuaföre gitmiştim sacımı yaptırdım ve beni kuaförden aldı elimden tuttu okula götürdü.. okuldakiler şaşırmıştı bizi el ele görünce .. salona girdik ve orda avrıl*den bir sarkı calıyordu o bizim sarkımız olmuştu artık ! herkes bize sinsi sinsi bakıyordu o gecede en mutlu prenses sanmıştım kendimi.. cihan*nn gözlerinin içine bakarak; benim beyaz atlı prensim sensin dedim cok hosuna gitmişti sende benim pamuk prensesim demişti o 2 gün benim aşk günümdü dünyalar benim olmuştu..O GECE LANETİMİ CİHAN ÇÖZMÜŞTÜ..
Kullanıcı profilini gör

LaneTİmİ ÇÖZzz !
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası