*

AnasayfashMaRıq-KaPıGaleriKayıt OlGiriş yap

Paylaş | 

Sen Affetsende Sözlerimi Üzqünüm Ben Affedemem Gözlerini..!

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
SeRseRy_CaDy*mM

MesajKonu: Sen Affetsende Sözlerimi Üzqünüm Ben Affedemem Gözlerini..!   Paz 19 Ekim 2008 - 13:17

Ben üşürken yaz sıcağının ortasında sen ısınıyosun o şehirde O'nun yanında!..
Duyun feryadımı!Dinmedi hiç kanayan yara!Sözlerime bakma kirletemezdim seni asla!Olmadı!Olamazdı ki ama!..
Gözlerimden akan yaş denizlere karışsın yağmur olsun damlasın o yüzüne.Hissedebilirmisin bu sancıyı!Anlayabilirmisin sen bu acıyı!Anlatamadım anlayamadın sende.Tek bi avuntum yokki!Büyüdüm ben peşinde koşuşturduğum yollarda!..
Gözlerindeki hüzne son kez bakmak için qelecektim sana!Mutluluklar ekleyecektim yeni doğan qüneşine.Aydınlatacaktım qünlerini...Yerime qelen olmuş...Yalnızlığına çare olsun...
Dokunamadığım gibi dokunsun ellerine...Bakamadığım qibi doya doya baksın deniz qözlerine...Mutluluklar eklesin o saf qüzel qülüşüne...
İyiliğim için qittin öylemi?Sen yok olunca koruyacaktım herkesden kendimi?Bilmedinki yokluğunda yok olduğumu...Varlığını duyupta avunduğumu...Avuntu kalmadı...Yaranın dökülen kanı aksine dolu dolu akıyor...Sen affetsende sözlerimi: üzqünüm ben affedemem qözlerini!..
Kullanıcı profilini gör
022_ÑéFRéT

MesajKonu: Geri: Sen Affetsende Sözlerimi Üzqünüm Ben Affedemem Gözlerini..!   Salı 28 Ekim 2008 - 9:35

!..İHaNeT..! ÜzüLDüm İNş. SéVéNLéR BöLé OLMaS
Kullanıcı profilini gör
SeRseRy_CaDy*mM

MesajKonu: Geri: Sen Affetsende Sözlerimi Üzqünüm Ben Affedemem Gözlerini..!   Salı 28 Ekim 2008 - 12:54

inŞ...
Kullanıcı profilini gör
Sponsored content

MesajKonu: Geri: Sen Affetsende Sözlerimi Üzqünüm Ben Affedemem Gözlerini..!   

Sen Affetsende Sözlerimi Üzqünüm Ben Affedemem Gözlerini..!
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası