*

AnasayfashMaRıq-KaPıGaleriKayıt OlGiriş yap

Paylaş | 

KORKmUYoRuM esMer MeLeĞiM

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
$hMaRiq-qizH

Lakap : ShMaRıq

MesajKonu: KORKmUYoRuM esMer MeLeĞiM   Cuma 24 Ekim 2008 - 18:28

Herşey sadece birkaç gün önce başladı. Ben ve aşk? Aşk bana her zaman benim acıyan kanayan yüreğimi anlatıyordu. Ne zaman sevsem bir şey önüme çıkar silip götürürdü hayallerimi ta ki seni tanıyana kadar sabahı bir heyecanla getirdim korkuyordum hem de çok korkuyordum siyah meleğim. Âşık olmak o kadar acı veriyordu ki bana, umutlarım hayallerim hepsinin önünde sen vardın. Kısacık bir anda hayatım sana bağlanmıştı. Korkuyordum seni kaybetmekten söyleyeceğim her sözü düşünmeden söylüyordum. Senin söylediklerinde aşkımı imkânsızlaştırıyor, korkumu büyütüyordu ama hiçbir zaman acımadı gözlerim senin o güzel gözlerine bakarken hiçbir zaman üzülmedim yazdıklarını okurken benim arkadaşım olacaktın bunu öylesine çok söyledim ki ama ne kadar söylediysem de buna inanmadım. hep bir şey beni bu gerçekten uzaklaştırdı. seVgIlım olmanı istiyordum, ama yinede korkuyordum seni bu kadar çok sevmekten ve bunu söylemekten o kadar güzeldi ki gözlerin sonsuza kadar bakmak istiyordum fark etmeden zamanımı sana harcıyordum ne zaman aşk deseler aklıma sen geliyordun ve sonrada sonsuza dek bakmak istediğim gözlerin. beni dilemiştin öylemi ama ben seni tanıdığımdan beri diliyordum Allah’ım lütfen biZİ ayırMa hep beni sevsin söylediklerim yada haykırışlarım boşunaydı biliyorum. bense sana aşık olmuştum işte uzaktan bile sevmek seni o kadar güzeldi ki beni aşkın asilliğine inandırmıştın işte.sana aşık olmuştum gözlerimi yeni açtığım her an senin de yanımda olman için bakıyordum ama görebildiğim tek şey güneş oluyordu.sen benim siyah meleğimdin.sana bu adı taktım çünkü sen benim iÇin bidane melektin.aramızda olan mesafeyi hiç düşünmedim seni severken umutlarımda yaşatacaktım biZi ayırMaMası için yaLvarıordum tanrıya seni her sevdiğimi söylediğimde yüreğimde aynı heyecanı ve yangıyı hissediyorum seni ne kadarda seviyorum.bir gün yanında olacağım hiç bilemeyeceğin biranda meleğim bunun için ölmem gerekse de yanında olmayı istiyorum seni ne kadarda benimsedim şu kısacık günlerde aşık olduğumdan beri bu günler ne kadarda uzadı saatler asırlar gibi akıp gidiyor seninleyken ise saniye oluyorlar.meleğim beni yanlış bildiğim doğrulara inandırdın aşkın değerini öğrettin acı veren o zalim bıçağı sevmeyi öğrettin şimdi gözlerimi kapadığım her saniye seni görüyorum bulutlarda çok ama çok uzaklarda benim olmanı istiyordum şimdi ise senin olmak istiyorum esirinim.ben kimse için yaşamadım meleğim herkes için öldüm ama kimse için yaşamadım sense bana nasıl yaşanabileceğini öğrettin.şimdi korkmuyorum meleğim yanımda olmanı isteğim her an mahzunlaşıyor sessizde olsa ağlıyorum ama yakınmıyorum meleğim çünkü seninde aynısını hissettiğini biliyorum.seni üzen bir şey beni kahrediyor sürünüyorum.senin mutluluğunsa yıllardır içten gülmeyen yüzümü güldürüyor nefes alıyorum.korkmuyorum meleğim senin varlığın için tanrıya teşekkür ediyor seni bana bağışlaması için yalvarıyorum.her uykumda seninle bir rüya görüyorum.cennetine götür beni meleğim seninle her şeyi yapabilirim.rüyalarımda olman bile bana mutluluk verirken yanımda olmadığın için üzülüyorum.ama beddua etmiyorum meleğim çünkü seni özlemeyi de seviyorum.benim için o kadar değerlisin ki seninleyken geçirdiğim hiçbir zamanı unutmuyorum.senin nefesini ensemde hissetmeyi o kadar çok isterdim ki esKisi gıbı beni doyasıya öpmeni.her aklıma geldiğinde huzur veriyorsun.aslında hiçbir zaman aklımdan çıkmıyorsun ki sadece gerilere atıyorum seni yığılmamak için yere meleğim seni seviyorum nasıl anlatılır bilmiyorum bu aşk yada ne diye yorumlarsın ama söylemek istedıgım bir şey var o da sana olan sevgim.meleğim artık korkmuyorum her geçen zamandan tek korkum seni alıp gidebileceği tek korkum gözlerini bir daha görememek tek ve en büyük korkum SENİN BENİ SEVMEDİĞİNİ ÖĞRENMEK

-- -DéLi éDiomuŞum ! ==> ßén akıLLımıyıM qiE...xD xP
kaLpSizmiŞim ! ==> taŞ mı Sanki...xD
-- -uyuZun TékiymiŞim ! ==> DoqRusu ßaya ßi éDeRim...xD xD
kénDini ßéqéNmiŞmiŞim ! ==> HéRaLDé ßéqéniCém...xP xP
Kullanıcı profilini gör
ChaTLaq $hyTaN

MesajKonu: Geri: KORKmUYoRuM esMer MeLeĞiM   Cuma 24 Ekim 2008 - 22:31

éSMéR MéLéqiM...x( Yhaws oFsss Ofsss Béé TsqLéR éMéqé Sayqıı... Sad Sad DiLiNéé YüRéqiNé SaqLıq Choq İçDéN...
Kullanıcı profilini gör
$hMaRiq-qizH

Lakap : ShMaRıq

MesajKonu: Geri: KORKmUYoRuM esMer MeLeĞiM   C.tesi 25 Ekim 2008 - 11:16

TeseKKur ederıMmM X) X)

-- -DéLi éDiomuŞum ! ==> ßén akıLLımıyıM qiE...xD xP
kaLpSizmiŞim ! ==> taŞ mı Sanki...xD
-- -uyuZun TékiymiŞim ! ==> DoqRusu ßaya ßi éDeRim...xD xD
kénDini ßéqéNmiŞmiŞim ! ==> HéRaLDé ßéqéniCém...xP xP
Kullanıcı profilini gör
Sponsored content

MesajKonu: Geri: KORKmUYoRuM esMer MeLeĞiM   Bugün 17:08