*

AnasayfashMaRıq-KaPıGaleriKayıt OlGiriş yap

Paylaş | 

ÖzLémék Acı , ÖzLéméK Çok ÖzéL ..

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
SeRseRy_CaDy*mM

MesajKonu: ÖzLémék Acı , ÖzLéméK Çok ÖzéL ..   Perş. 13 Kas. 2008 - 20:08

Ne çok hissetmişim uyurken bile sewdiğini…
o dar wakitlerde senle görmüşüm,
aşkın açık saçık her halini…

Çok mu saftım sana dair herşeyde... Çok mu çocukçaydı sana beklentisiz inanışım... Öyle ya.. Bitmezdi,tükenmezdi sana yanışım.. Dinmezdi içimi kavuran yangının... Senden başka kimse dindiremezdi acısını yalnızlığın... Aşk'tın... Yeniden öğretendin herşeyi... Yeni adresiydin sevginin.. Tutunacak dalıydın hayatın... En eksik yanımı tamamlayandın dünyada... Herşeye yeniden güvenmiştim aşkınla... Çok mu sevmiştik... Çok mu inandırmıştık kendimizi bu büyük aşka??

ah göz ağrım,temize çıkardık dayansan…
yoksun ya.. bana yeter
bu şehirde nefes alsan!!

Mutluluklar geçiciydi dendiği gibi... Ufak bir sarsıntıydı yollarımızı ikiye ayıran... Seni başka tenlere,beni başka kalplere atan... Oysa dayansaydın...bir parça güvenseydin sana güvendiğim kadar...kurtulurdu belkide gözlerimiz karanlıktan... Kolay gibi gözükendi seçtiğin... Ya da senin için kolaydı sadece.. Beni yaktın gidişinlee... Bana ateş,sana suydu gittiğin yollar... Seni kucaklarken beni itti bilinmezlere yürüdüğün kaldırımlar... Yine de uğramadı yüreğime sana kızmalar... Olmasan da yanımda aynı havayı içimize çektiğimizi bilmek kadar güzeldi sana yakınmalar... Yaşandı,ama bitmedi hatıralar...

kollarında su gibi geçerdi zaman…
gittiğin günden beri sewme özürlüyüm…
senden sonra diye bir hayat warsa
ben ölmekle yükümlüyüm…

Yaralarımı kanatarak devam ediyor karşıma çıkmaya yeni aşklar… Kanatıyorlar kalbimi,acıyor açtığın yaralar… Aşkların en güzeliydin…Gittin…Hayatımın bütün güzellekleriydi giderken yanında götürdüğün… Senden sonrası olmadı… Senden sonra aşk uğramadı hiç kalbime… Çok mu kötü duruyordu yamaları kalbimin… Herkes korkmuş muydu ya beni de bu kadar büyük severse diye?? Yoksa…kalbim miydi yeni bir sevgiliyle aynı acıları yaşamayı düşlemekten korkan...
Zaman durmuştu gidişinle… Yelkovana tiktaklarla eşlik eden kalbim ne çok istemişti bu sesin dinmesini… Geçmiyor vakit… Ve her defasında yüreğim dönüyor geçmişe… Hani bi defasında diye başlayan her cümleyi gözyaşlarımla bitirmenin verdiği yorgunlukla kapatıyorum hep gözlerimi… Ruhum ölüyor,bedenim yaşıyor süsü veriyor… Özlüyorum sana dair her şeyi…

KüÇük kıZıN öLüy0r,
kiMséYé sÖyLémé aNné..
aYakTa SaNsınLar ßéni haYaTa,
güLü0 SaNsInLar....
OnLar ßéni qüçLü biLiyor
OnLar én z0r qüNümdé ßiLé ayaKta ßiLiy0r
ßén asLında qüLérék qéçirdiğim hér qüNün aKşamı éVdé ağLarkén,
OnLar ßénim iÇimin sIzLadığını, yüréğiMin yanDığını biLmiyor...
Kullanıcı profilini gör

ÖzLémék Acı , ÖzLéméK Çok ÖzéL ..
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası